CENÍK

KLASICKÉ FOCENÍ

Pro klasické focení je Vám k dispozici balíček STANDART zahrnující 10 upravených snímků nebo balíček MINI, zahrnující 5 fotografií v elektronické podobě. Všechny fotografie jsou předány elektronicky v barevné i černobílé verzi.

Nad rámec tohoto balíčku si ale můžete vybrat libovolné množství dalších snímků. Během focení se lze převlékat, využívat veškerých dostupných rekvizit. Ke každé zakázce přistupuji individuálně.


SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Také zde je možnost si vybrat ze tří balíčků. Každý z nich zahrnuje předsvatební schůzku, určité množství fotografií dle vybraného balíčku předané na USB flash disku i fotografie vytištěné.

Nově nabízím i zvýhodněný balíček svatebního focení + profesionálního svatebního líčení a vlasového stylingu.


FOCENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOLEK

Fotografování Vašich předškoláčků přímo v pohodlí školky s pozadím a rekvizitami dle tématu focení (jarní, velikonoční, vánoční, aj.) či fotografováním venku v okolí školky, kde lze využít jako pozadí rozkvetlé stromy či květiny.BOIDOIR FOCENÍ

Bouidoir fotografie jsou nádherné, decentní a především smyslné fotografie, které zachytí krásu ženy jakékoliv postavy a věku. Zachytí Vaši krásu pro partnera, pro Vaše potěšení či jako novou zkušenost.

Focení je vhodné pro ženy a dívky jakékoliv postavy i věku. V ceně jsou zahrnuté profesionální služby vizážistky (make-up i lehký účes), 5 upravených fotek.

BALÍČEK STANDART ( 10ks )

Každá fotografie nad rámec balíčku 100 Kč.

1100 Kč

BALÍČEK MINI ( 5ks )

Každá fotografie nad rámec balíčku 100 Kč.

850 Kč

Boudoir focení (5 ks)

Každá fotografie nad rámec balíčku 200 Kč.

1850 Kč

Svatební fotografování

dle ceníku

Fotografování mateřských školek

dle ceníku

Fotografie předané na FLASH DISKu

350 Kč

Dopravné

Trutnov a okolí do 10km zdarma. Fotografické služby mimo Trutnov s dojezdem do 150km.

10,- Kč / km

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nabízím Vám možnost zakoupení dárkového poukazu na klasické, venkovní fotografování či boudoir fotografování v ateliéru. Darovat ho můžete přátelům, nejbližší rodině, ale i kolegům v práci či jen tak někomu, na kom Vám záleží. Fotografie jsou těmi nejkrásnějšími dárky, které můžete věnovat svým milovaným k narozeninám, svátku, Vánocům nebo jen tak, když chcete někomu udělat radost. Neváhejte a potěšte Vaše nejbližší okolí.


FOTOGRAFOVÁNÍ V EXTERIÉRU


Dárkový voucher, tištěný na PREMIUM silk fotopapíře v obálce, je platný pro fotografování v exteriéru během celého roku 2024.

Součástí voucheru je 11 ks fotografií v barevné i černobílé verzi předané elektronicky.


Cena voucheru 1100,-


  • Pokud se neomluvíte do 8:30h. téhož dne, kdy má focení probíhat nebo se focení z důvodu nespolupráce dítěte neuskuteční, jsem bohužel nucena požadovat 80% ceny z domluvené sazby, která pokryje mé náklady, tj. cestovné a můj čas vynaložený na přípravu na focení.
  • Ceník je platný od 1. ledna 2022.

Vytvořte si webové stránky zdarma!