Mateřské školky

Ráda bych Vám nabídla své služby- fotografování dětí Vaší školky- přímo v pohodlí školky s pozadím a rekvizitami dle tématu focení (jarní, velikonoční, vánoční, aj.) či fotografováním venku v okolí školky, kde lze využít okolní rozkvetlou přírodu jako pozadí.

I když jsou děti všeobecně nebojácné a rádi se předvádí a fotí, bez komunikativního fotografa, který je dokáže zaujmout, není možné vytvořit profesionální a líbivé snímky. Při tvorbě fotografií se snažím děti zaujmout a kladu důraz na osobitost a jedinečnost každého dítěte.

Fotografuji děti samostatně, ve skupinkách a samozřejmě také s celou třídou. Zároveň nabízím focení předškoláků na tablo.

Veškeré fotky jsou digitálně upraveny a vytištěny na profesionálním fotopapíře PREMIUM SILK, který zvýrazní barevné tóny a kontrast a fotkách dodá nádech luxusu.


Specifikace fotografií:

  • společné třídní fotografie - 15x23cm včetně označení třídy a školního roku

  • fotografie jednotlivců a skupin - 13x18cm

  • učitelé mají fotografie vždy ZDARMA

  • fotografie jsou poskytnuty škole i elektronicky (přes úschovnu) pro rozeslání rodičům a použití na webových stránkách či jinou propagaci


Cena fotografování:

FOCENÍ CELÉ TŘÍDY

1x společná fotografie celé třídy

80 Kč

FOCENÍ CELÉ TŘÍDY + TABLO

1x společná fotografie, 1x portrét

160 Kč

FOCENÍ CELÉ TŘÍDY A JEDNOTLIVCE

1x společná fotografie , 1x portrét, 1x celá postava

280 Kč

FOCENÍ JEDNOTLIVCŮ

1x portrét, 2x celá postava (vsedě, vleže)

250 Kč

Objednejte si mé služby

Nabídka služby i cena za fotografování může být po domluvě upravena. V případě zájmu o mé služby mne neváhejte kontaktovat s poptávkou nebo jakýmikoliv dotazy.

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.