REFERENCE

Děkuji Vám za Vaše hodnocení. Každé recenze si velmi vážím, a je pro mě důležitá. Vaše názory mi umožňují neustále zlepšovat moji práci, k Vaší maximální spokojenosti.

Mirka S.

Týna je úžasný člověk a nejen to. Byli jsme s ní velice spokojeni. Má hodně nápadů, jak udělat krásné fotky i když je chladné a nepříznivé počasí. Je vidět že to dělá opravdu s láskou, nápaditostí a rychlostí. S partnerem jsme si to opravdu užili a jsme rádi že to byla právě ona, která nás mohla fotit. Takže za nás velká spokojenost, milé a rychlé jednání i komunikace. Budeme rádi když se s Týnou znovu setkáme, protože to je člověk který svou práci miluje. Fotky byli rychle hotové i upravené. Za nás prostě všechno super. Moc děkujeme!

Hanča Š.

S Týnou jsme byli opravdu spokojeni. Je hrozně milá ,usměvavá , snažila se děti (5let a 5 měsíců) na každou fotku rozesmát , i když to nešlo , tak to nevzdala a pořád měla prima náladu 😊 Týna vybrala i krásné prostředí 😊
Jsme velice spokojeni a určitě to nebylo poslední focení u Týny! Děkujeme 😊

Barbora M.

S Týnkou jsem měla možnost spolupracovat už dvakrát - těhotenské focení a poté rodinné focení s miminkem. Svým přátelským přístupem dokázala vytvořit příjemnou atmosféru, takže vše probíhalo velmi přirozeně a nenuceně u obou focení. Nic nebyl problém, vše se přizpůsobovalo nám a miminku. Kromě toho, že měla spousty vlastních nápadů, tak také realizovala naše představy. Díky tomu vzniklo množství krásných fotek, na které se velmi rádi (a často) díváme. Až budeme plánovat další focení, určitě se na Týnku velmi rádi obrátíme!

Petra H.

Fotečky jako vždy krásný. Super domluva, focení bylo moc příjemné malá nadšená. Všem moc doporučujeme a my se budeme těšit na další focení.Ještě jednou děkujeme.

Kateřina M.

Kristýnka je moc šikovná! 😍 Skvělá a rychlá komunikace, příjemná atmosféra při focení.. Zlatá trpělivost s dětmi.. (ta naše se krásně předvedla 😂) a na závěr opravdu nádherné fotky! Moc děkujeme❤️

Žaneta K.H.

Rychlá komunikace, ochota, návrh řešení, paní vyjde se vším vstříc. Focení pohodové a příjemné. Snaha udělat všechno pro to, aby se malý usmál, velká trpělivost. Fotky rychle k náhledu a brzy upravené. Maximální spokojenost.

Denisa V.

Slečna má lidský a přirozený přístup k focení, takže jsme se cítili dobře 😊 Hned další den byly k dispozici náhledy fotek. Fotky jsou opravdu krásné 🤩 těšíme se na příště!

Jana D.

Domluva s pani Kristynou je skvela a rychla. Termin foceni jsme dostali temer ihned, dle casovych moznosti. Samotne foceni probeho v pratelske atmosfere, s detmi umi pracovat perfektne. Nahledy jsme obdrzeli druhy den po foceni. S vyslednymi fotografiemi jsme spokojeni, moc se nam libi. Deti budou mit krasnou pamatku. Spolupraci s pani Kristynou mohu jen doporucit 🤩🤩

Blanča S.

Úžasný a optimistický přístup, s dětmi senzační spolupráce. Není lehké fotit roční děvče a 3letého chlapce a přesto focení proběhlo hladce a výsledek je perfektní ❤️ Doporučuji za celou naší rodinku

Michaela R.

Focení bylo super, Kristýna má s dětmi trpělivost a je vidět, že jí focení baví. Fotky nádhera ❤

Chcete si přečíst další recenze?

Vytvořte si webové stránky zdarma!