O mně

Ahoj,

vítám Vás na mých webových stránkách. Jmenuji se Kristýna Benátská. Žiji a pracuji v Trutnově- vstupní bráně do východních Krkonoš na jejichž úpatí se město nachází. Externě dojíždím fotit i do polabského Nymburka (a okolí) a krásného okolí Litomyšle.

Focení je mým velkým koníčkem, radostí a vášní. Pravidelně se pro zlepšení svých dovedností účastním nejrůznějších kurzů a seminářů, mezi nimi i např. Fotografování miminek a dětí či Portrétové fotografování.

Zářivé barvy, pohoda a focení plné úsměvů, tak charakterizuji svou práci. Ráda poznávám nové lidi a vyprávím jejich příběhy skrze můj objektiv. Miluji cestování a objevování nových míst. Dávám přednost přirozenému světlu a práci mimo ateliér. Světlo, stejně jako příroda okolo nás, dodává fotografiím úžasnou atmosféru a jedinečnost.

Chci poznat a zachytit, kdo opravdu jste, každý úsměv, každou slzu štěstí, každý malý příběh dne. Jsem si vědoma toho, že Vás žádám o naprostou důvěru a slibuji, že nejenže ji nezklamu, ale proměním ji v nezapomenutelné fotografie plné života, které Vám i po letech připomenou ten jedinečný den.

Nabízím Vám rodinné focení s dětmi, párové a těhotenské focení, portrétní fotografii jednotlivců či Vašich mazlíčků, svatební focení apod. K dispozici jsou také dárkové poukazy na focení. Pokud se Vám má práce líbí, neváhejte mě kontaktovat.

Vaše Týna


Vytvořte si webové stránky zdarma!